Instytut Podstawowych
Problemów Techniki
Polskiej Akademii Nauk

ul. Pawińskiego 5B
02-106 Warszawa

tel. +48 22 826 12 81 (centrala)

director@ippt.pan.pl
www.ippt.pan.pl

Oferta pracy na stanowisku Ekspert/ekspertka ds. współpracy z przedsiębiorstwami i IOB

w Projekcie Innovation Coach, Centrum Projektów Badawczych UE IPPT PAN

BSP/DSP/110-12/2023

Oferta pracy na stanowisku:

Ekspert/ekspertka ds. współpracy z przedsiębiorstwami i IOB

Miejsce pracy: Warszawa

Rozpoczęcie pracy: 1 maja 2023 r.

Obowiązki:

  • Organizacja, obsługa i koordynacja wydarzeń: warsztatów dla przedsiębiorców oraz szkoleń dla ekspertów/ ekspertek;
  • Organizacja, obsługa i koordynacja wydarzeń informacyjnych w regionach;
  • Koordynacja i obsługa wydarzeń zewnętrznych, w tym webinary i spotkania informacyjne nt. projektu organizowane przez PIFE i innych partnerów;
  • Udział w tworzeniu wkładu merytorycznego do agend wydarzeń;
  • Wystąpienia publiczne - prezentowanie oferty projektu organizowanych przez IPPT PAN/ CPB UE lub partnerów - prowadzenie i współprowadzenie wydarzeń;
  • Nawiązywanie relacji z instytucjami otoczenia biznesu, w szczególności parkami naukowo-technologicznymi, inkubatorami przedsiębiorczości w celu wspólnej organizacji wydarzeń oraz długoterminowej współpracy komunikacyjno-promocyjnej;
  • Zadania analityczne: opracowywanie podstawowych zestawień danych, podsumowań i analiz obszarze koordynowanych wydarzeń;
  • Wsparcie bieżących działań komunikacyjno-promocyjnych w ww. zakresie;
  • Bieżące analizowanie trendów rynkowych w zakresie tematyki i formy szkoleń, wyszukiwanie trenerów i mówców;
  • Bieżące uzupełnianie wiedzy w zakresie krajowych programów operacyjnych dedykowanych innowacyjnym przedsiębiorstwom.

Wymagania podstawowe:

  • wykształcenie wyższe
  • 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • wiedza i doświadczenie z zakresu organizacji i prowadzenia wydarzeń;
  • doświadczenie w realizacji projektów na rzecz przedsiębiorstw;
  • doświadczenie i obycie w wystąpieniach publicznych;
  • doświadczenie w promocji i komunikacji oraz znajomość obsługi mediów społecznościowych;
  • doskonała znajomość języka polskiego i bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • dobre rozeznanie w ekosystemie wsparcia przedsiębiorczości i innowacyjności;
  • podstawowe umiejętności analityczne;
  • dobra znajomość obsługi oprogramowania MS Office (w tym Excel) i narzędzia Canva;
  • łatwość komunikacji i nawiązywania kontaktów;
  • dokładność, sumienność i terminowość wykonywanych zadań;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • wysoka kultura osobista;
  • dyspozycyjność.

Wymagania pożadane:

  • doświadczenie we współpracy z instytucjami otoczenia biznesu, tj. parki naukowo-technologiczne, PIFE, akceleratory i inkubatory przedsiębiorczości, centra rozwoju przedsiębiorczości;
  • doświadczenie we wzmacnianiu kompetencji przedsiębiorców;
  • doświadczenie w organizacji szkoleń dla przedsiębiorców.

Oferujemy:

  • ciekawą, różnorodną pracę;
  • praca w formie hybrydowej;
  • możliwość udziału w szkoleniach i konferencjach;
  • udział w projektach krajowych i międzynarodowych;
  • umowę o pracę.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Do dokumentów należy dołączyć oświadczenie:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji prowadzonego przez IPPT PAN z siedzibą w Warszawie, ul. A. Pawińskiego 5B, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia (UE) 2016/679 Parlamentu i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w zakresie przetwarzania danych osobowych i swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia  dyrektywy 95/46 / WE (RODO)”

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. piątek, 24 marzec 2023 15:18 Agnieszka Milczarek